Bailey Miniature edison screw e14 signaleringslamp 2700K 24V 25W 16MM gloeilamp buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - E54024025
Artikelnummer: 10700530 | Fabrikantnummer: E54024025 | EAN: 8714681032657
Omschrijving
Bailey Miniature Edison Screw indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 16mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet E14, lampspanning 24V, totale lengte 54mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 1042mA, 25W, temperatuur 2700K, gemiddelde nom. levensduur 1000u
Het productnummer van de fabrikant is E54024025. Het EAN nummer is 8714681032657. Het interne artikelnummer is 10700530.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey is de specialist in miniatuurlampen en heeft een bijzonder uitgebreid assortiment indicatie & signalering lampen opgebouwd. Als Bailey het lampje niet meer kent dan bestaat het waarschijnlijk niet meer. E14 (SES) Small Edison Screw
BAI Miniatuur E14 Buis 16x54mm 24V 25W Helder 1000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Miniatuur E14 Buis 16x54mm 24V 25W Helder 1000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Voet | E14 |
| Totale lengte | 54 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Nom. stroom | 1042 mA |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 25 - 25 W |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniature edison screw e14 signaleringslamp 2700K 24V 25W 16MM gloeilamp buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Artikelnummer: 10700530
Fabrikantnummer: E54024025