Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp e14 24V gloeilamp - E54024003
Artikelnummer: 12872113 | Fabrikantnummer: E54024003 | EAN: 8714681032510
Het productnummer van de fabrikant is E54024003. Het EAN nummer is 8714681032510. Het interne artikelnummer is 12872113.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E14 Buis 16x54mm 24V 3W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 54 mm |
| Nom. stroom | 125 mA |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lichtstroom | 18 lm |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 12872113
Fabrikantnummer: E54024003