Bailey E14 t16x54 60V 15W C-3a - E54060015
Artikelnummer: 20854938 | Fabrikantnummer: E54060015 | EAN: 8714681033142
Het productnummer van de fabrikant is E54060015. Het EAN nummer is 8714681033142. Het interne artikelnummer is 20854938.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur E14 Buis 16x54mm 60V 15W Helder 96.7lm 2000h C-3A Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur E14 Buis 16x54mm 60V 15W Helder 96.7lm 2000u C-3A Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 250 mA |
| Krypton | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 54 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 60 - 60 V |
| Lichtstroom | 96.7 lm |
| Lampvermogen | 15 - 15 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 15-15MM
Artikelnummer: 10429882
Fabrikantnummer: LAMPEXT5