Bailey Miniature edison screw e10 signaleringslamp 2700K 7LM 24V 2W 9MM gloeilamp buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - E23024080
Artikelnummer: 20331867 | Fabrikantnummer: E23024080 | EAN: 8714681024454
Het productnummer van de fabrikant is E23024080. Het EAN nummer is 8714681024454. Het interne artikelnummer is 20331867.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur E10 Buis 9x23mm 24V 80mA 0.08A 2W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 80 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Lichtstroom | 7 lm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder TP e10 zwart opbouwfitting
Artikelnummer: 21502475
Fabrikantnummer: 141135
Artikelnummer: 20331867
Fabrikantnummer: E23024080