Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) 26CD110V - VE27110026
Artikelnummer: 21033119 | Fabrikantnummer: VE27110026 | EAN: 8714681245965
Het productnummer van de fabrikant is VE27110026. Het EAN nummer is 8714681245965. Het interne artikelnummer is 21033119.
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Marine
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Diameter | 38 mm |
| Totale lengte | 100 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 60 W |
| Geschikt voor vaartuig | Ja |
| Lampspanning | 110 - 110 V |
| Lichtsterkte | 26 cd |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033119
Fabrikantnummer: VE27110026