Bailey E27 C35 240V 25W clear - 40200038090
Artikelnummer: 20521527 | Fabrikantnummer: 40200038090 | EAN: 8714681380901
Het productnummer van de fabrikant is 40200038090. Het EAN nummer is 8714681380901. Het interne artikelnummer is 20521527.
Bailey Kaars C35 E27 240V 25W Helder 35x96mm 1000h Gloeilamp
BAI Kaars C35 E27 240V 25W Helder 35x96mm 1000u Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp kaarsvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 25 W |
| Voet | E27 |
| Krypton | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Flakkerkaarslamp | Nee |
| Voor lichtketting | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Lichtstroom | 160 lm |
| Lampvorm | Standaard |
| Diameter | 35 mm |
| Totale lengte | 96 mm |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |