Bailey E27 C35 240V 60W frosted - CE796240060F
Artikelnummer: 20845713 | Fabrikantnummer: CE796240060F | EAN: 8714681023426
Het productnummer van de fabrikant is CE796240060F. Het EAN nummer is 8714681023426. Het interne artikelnummer is 20845713.
Bailey Kaars C35 E27 240V 60W Mat 35x96mm Gloeilamp
BAI Kaars C35 E27 240V 60W Mat 35x96mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp kaarsvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 60 W |
| Voet | E27 |
| Krypton | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Flakkerkaarslamp | Nee |
| Voor lichtketting | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 60 kWh |
| Lampvorm | Standaard |
| Diameter | 35 mm |
| Totale lengte | 96 mm |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |