Bailey Vorm:kaars e14 220..240V 28W 35x100mm uitvoering:helder - 20100026100
Artikelnummer: 23223199 | Fabrikantnummer: 20100026100 | EAN: 8714681261002
Het productnummer van de fabrikant is 20100026100. Het EAN nummer is 8714681261002. Het interne artikelnummer is 23223199.
Kleurtemperatuur
Bailey easy eco Kaars C35 E14 220-240V 28W Helder 370lm 2000h 35x98mm Hoogvolt halogeenlamp
BEE easy eco Kaars C35 E14 240V 28W Helder 370lm 2000u 35x98mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
EASY ECO
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 28 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 35 mm |
| Lampvorm | Kaars |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 28 kWh |
| Lichtstroom | 370 lm |
| Totale lengte | 98 mm |
| UV-bescherming | Ja |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Bailey Led filament candle led-lamp e14 4W kaars 827 2700K 400LM dimbaar
Artikelnummer: 21571303
Fabrikantnummer: 80100041657
Artikelnummer: 23223199
Fabrikantnummer: 20100026100