Bailey Vorm: e27 220..240V 28W 45x76mm uitvoering:helder - 20100026950
Artikelnummer: 23223204 | Fabrikantnummer: 20100026950 | EAN: 8714681269503
Het productnummer van de fabrikant is 20100026950. Het EAN nummer is 8714681269503. Het interne artikelnummer is 23223204.
Kleurtemperatuur
Bailey easy eco Kogel G45 E27 220-240V 28W Helder 370lm 2000h 45x72mm Hoogvolt halogeenlamp
BEE easy eco Kogel G45 E27 240V 28W Helder 370lm 2000u 45x72mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
EASY ECO
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 28 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Voet | E27 |
| Gedraaid glas | Nee |
| Diameter | 45 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampvorm | Overig |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 28 kWh |
| Lichtstroom | 370 lm |
| Totale lengte | 72 mm |
| UV-bescherming | Ja |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder pendelarmatuur set + textiel kabel W K led
Artikelnummer: 20794899
Fabrikantnummer: 139711
Artikelnummer: 23223204
Fabrikantnummer: 20100026950