Bailey Easy eco Easy Eco R80 e27 240V 70W 30° mat - 20200027095
Artikelnummer: 23313937 | Fabrikantnummer: 20200027095 | EAN: 8714681270950
Het productnummer van de fabrikant is 20200027095. Het EAN nummer is 8714681270950. Het interne artikelnummer is 23313937.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
EASY ECO
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 70 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Voet | E27 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Stralingshoek | 30 ° |
| Diameter | 80 mm |
| Totale lengte | 121 mm |
| Lichtsterkte | 1500 cd |
| UV-bescherming | Ja |
| Type reflector | Aluminium-gecoat glas |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 70 kWh |
| Infrarood coating | Nee |
| Coolbeam | Nee |
| Trafo geïntegreerd | Nee |
| Lampvorm | R-kolf/reflectorlamp |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Spot |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23313937
Fabrikantnummer: 20200027095