Bailey Halogeenlamp zonder reflector eco JD ba15d 70W 66MM - 143298
Artikelnummer: 22810684 | Fabrikantnummer: 143298 | EAN: 8714681432983
Het productnummer van de fabrikant is 143298. Het EAN nummer is 8714681432983. Het interne artikelnummer is 22810684.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 70 W |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA15d |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Diameter | 19 mm |
| Lichtstroom | 1080 lm |
| UV-bescherming | Ja |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 70 kWh |
| Totale lengte | 66 mm |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22810684
Fabrikantnummer: 143298