Bailey Halogeenlamp zonder reflector eco JD ba15d 100W 84MM - 143284
Artikelnummer: 22810683 | Fabrikantnummer: 143284 | EAN: 8714681432846
Het productnummer van de fabrikant is 143284. Het EAN nummer is 8714681432846. Het interne artikelnummer is 22810683.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 100 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA15d |
| Totale lengte | 84 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 100 kWh |
| Lichtstroom | 1800 lm |
| Diameter | 19 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22810683
Fabrikantnummer: 143284