Bailey Halogen halogeenlamp zonder reflector eco axiaal GY6,35 2900K 60W - 142578
Artikelnummer: 22718490 | Fabrikantnummer: 142578 | EAN: 8714681425787
Het productnummer van de fabrikant is 142578. Het EAN nummer is 8714681425787. Het interne artikelnummer is 22718490.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Laagvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 60 W |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Diameter | 10 mm |
| Totale lengte | 42 mm |
| Voet | GY6,35 |
| Lichtstroom | 1500 lm |
| Xenon | Nee |
| UV-bescherming | Ja |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 64 kWh |
| Nom. stroom | 5000 mA |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder G4 wit steekfitting
Artikelnummer: 20066276
Fabrikantnummer: ZG4G635
Artikelnummer: 22718490
Fabrikantnummer: 142578