Bailey Halogeenlamp zonder reflector RC R7S 48W 78MM - XR078240048/25
Artikelnummer: 20488756 | Fabrikantnummer: XR078240048/25 | EAN: 8714681000243
Omschrijving
De Bailey Halogeenlamp zonder reflector RC R7S 48W 78MM staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
Bailey hoogvolt halogeenlamp z reflector
Het productnummer van de fabrikant is XR078240048/25. Het EAN nummer is 8714681000243. Het interne artikelnummer is 20488756.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey ECO Tweekneeps RC R7s 220-240V 48W Helder 800lm 2000h 8x78mm Hoogvolt halogeenlamp
BAI ECO Tweekneeps RC R7s 240V 48W (60W) 750lm Helder 2000u 8x78mm Hoogvolt halogeenlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI ECO Tweekneeps RC R7s 240V 48W (60W) 750lm Helder 2000u 8x78mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 48 W |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Lichtstroom | 750 lm |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 78 mm |
| Diameter | 8 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 48 kWh |
| Lampspanning | 220 - 240 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
R7s lampvoet
Halogeenlampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Halogeenlamp zonder reflector RC R7S 48W 78MM
Artikelnummer: 20488756
Fabrikantnummer: XR078240048/25