Bailey Halogeenlamp zonder reflector twisted e14 42W 100MM - 20100027136
Artikelnummer: 22784477 | Fabrikantnummer: 20100027136 | EAN: 8714681271360
Het productnummer van de fabrikant is 20100027136. Het EAN nummer is 8714681271360. Het interne artikelnummer is 22784477.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 42 W |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Diameter | 35 mm |
| Lampvorm | Kaars |
| Totale lengte | 100 mm |
| Lichtstroom | 560 lm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 42 kWh |
| Gedraaid glas | Ja |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22784477
Fabrikantnummer: 20100027136