Bailey Ecobasic led bulb led-lamp e27 15W peer 827 2700K 1200LM - 142196
Artikelnummer: 22689093 | Fabrikantnummer: 142196 | EAN: 8714681421963
Omschrijving
De Bailey Ecobasic led bulb led-lamp e27 15W peer 827 2700K 1200LM staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Bailey led-lamp, wit, lengte 120mm, diameter 60mm, energie-efficiëntieklasse A+, 15W, voet E27, temperatuur 2700K, lichtstroom 1200lm, specifieke lichtstroom 80lm/W, stralingshoek 270°, gemiddelde nom. levensduur 20000u, lampvorm peer, lampaanduiding A-type, nom. spanning 220 - 240V,
Het productnummer van de fabrikant is 142196. Het EAN nummer is 8714681421963. Het interne artikelnummer is 22689093.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI Ecobasic LED Peer A60 E27 15W 2700K Opaal 1500lm (99W) 230V-240V 200° 60x120mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Ecobasic LED bulb
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 120 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 100 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Vermogensfactor | 0.7 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvermogen | 15 - 15 W |
| Lichtstroom | 1500 - 1500 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 130 - 130 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 200 - 200 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1500 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Ecobasic led bulb led-lamp e27 15W peer 827 2700K 1200LM
Artikelnummer: 22689093
Fabrikantnummer: 142196