Bailey Ecobasic led tube led-lamp 16W 840 4000K 1450LM - 80100040821
Artikelnummer: 21268942 | Fabrikantnummer: 80100040821 | EAN: 8714681408216
Het productnummer van de fabrikant is 80100040821. Het EAN nummer is 8714681408216. Het interne artikelnummer is 21268942.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Ecobasic LED tube
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Lampvorm | Overig |
| Lengte | 30 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 16 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Voet | G10q |
| Specifieke lichtstroom lamp | 100 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Nom. stroom | 150 - 150 mA |
| Vermogensfactor | 0.7 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Diameter | 298 mm |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Lichtstroom | 1600 - 1600 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lampvermogen | 16 - 16 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1600 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 120 - 120 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Lichtsterkte | 551 cd |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21268942
Fabrikantnummer: 80100040821