Bailey Ecobasic led bulb led-lamp GX53 6W vlakrond 827 2700K 450LM - 141878
Artikelnummer: 22407173 | Fabrikantnummer: 141878 | EAN: 8714681418789
Omschrijving
De Bailey Ecobasic led bulb led-lamp GX53 6W vlakrond 827 2700K 450LM staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Bailey Ecobasic led-lamp, wit, lengte 28mm, diameter 74mm, temperatuur 2700K, voet GX53, 6W, lichtstroom 450lm, lampvorm vlakrond, nom. spanning 220 - 240V, stralingshoek 120°, uitvoering glas/afdekking gematteerd, lichtkleur (code) 827, spanningstype AC, beschermingsgraad (IP) IP20,
Het productnummer van de fabrikant is 141878. Het EAN nummer is 8714681418789. Het interne artikelnummer is 22407173.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI Ecobasic LED Micro GX53 6W 2700K 120° 450lm (11W) Mat 230V-240V 74x28mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Ecobasic LED bulb
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lengte | 28 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Voet | GX53 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 75 lm/W |
| Diameter | 74 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Vlakrond |
| Lampvermogen | 6 - 6 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 7500 |
| Lichtstroom | 450 - 450 lm |
| Nom. stroom | 45 - 45 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 120 - 120 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 450 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Ecobasic led bulb led-lamp GX53 6W vlakrond 827 2700K 450LM
Artikelnummer: 22407173
Fabrikantnummer: 141878