Bailey Ecobasic led spot led-lamp gu10 3W reflector 830 3000K 270LM dimbaar - 80100041300
Artikelnummer: 21571286 | Fabrikantnummer: 80100041300 | EAN: 8714681413005
Omschrijving
De Bailey Ecobasic led spot led-lamp gu10 3W reflector 830 3000K 270LM dimbaar staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Bailey led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 80100041300. Het EAN nummer is 8714681413005. Het interne artikelnummer is 21571286.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI Ecobasic LED PAR11 MR11 GU10 3W 3000K 38° 270lm (35W) Dimbaar 230V-240V 35x47mm LED reflector lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Ecobasic LED spot
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 47 mm |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Voet | GU10 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Lichtsterkte | 140 cd |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 90 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. stroom | 14 - 14 mA |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lichtstroom | 270 - 270 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 270 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 38 - 38 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Gu10 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Ecobasic led spot led-lamp gu10 3W reflector 830 3000K 270LM dimbaar
Artikelnummer: 21571286
Fabrikantnummer: 80100041300