Bailey Ecobasic led tube led-lamp G5 20W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 840 4000K 2050LM - 80100040810
Artikelnummer: 21268911 | Fabrikantnummer: 80100040810 | EAN: 8714681408100
Het productnummer van de fabrikant is 80100040810. Het EAN nummer is 8714681408100. Het interne artikelnummer is 21268911.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Ecobasic LED tube
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 20 kWh |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 40000 h |
| Diameter | 16 mm |
| Voet | G5 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Lengte | 1449 mm |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 120 lm/W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | T5 |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Lampvermogen | 20 - 20 W |
| Lichtstroom | 2400 - 2400 lm |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 92 - 92 mA |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. spanning | 80 - 80 V |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 2400 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Ja |
| Stralingshoek | 270 - 270 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey LAMPFITTNG LC 15.8/18.7MM
Artikelnummer: 21777047
Fabrikantnummer: 140229
Artikelnummer: 21268911
Fabrikantnummer: 80100040810