Bailey Ecobasic led bulb led-lamp e27 8W peer 840 4000K 670LM 142705 DS6 - 142705
Artikelnummer: 22728693 | Fabrikantnummer: 142705 | EAN: 8714681427057
Omschrijving
De Bailey Ecobasic led bulb led-lamp e27 8W peer 840 4000K 670LM 142705 DS6 staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
Bailey EcoPack led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 142705. Het EAN nummer is 8714681427057. Het interne artikelnummer is 22728693.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI EcoPack 6st Ecobasic LED Peer A60 E27 8W 4000K Opaal 720lm (55W) 230V-240V 200° 60x110mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Ecobasic LED bulb
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 110 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 8 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 90 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Lampaanduiding | A-type |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvermogen | 8 - 8 W |
| Min. aantal schakelcycli | 10000 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 720 - 720 lm |
| Nom. stroom | 63 - 63 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 720 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 200 - 200 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Ecobasic led bulb led-lamp e27 8W peer 840 4000K 670LM 142705 DS6
Artikelnummer: 22728693
Fabrikantnummer: 142705