Bailey Ecoplus LED tube Led Ecoplus T8 361 G13 5W (14W) 700LM 840 em+ac - 147201
Artikelnummer: 26724279 | Fabrikantnummer: 147201 | EAN: 8714681472019
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
De Bailey Ecoplus LED tube Led Ecoplus T8 361 G13 5W (14W) 700LM 840 em+ac staat gelijk aan een 60W gloeilamp.
LED Ecoplus T8 361 G13 5W (14W) 700lm 840 EM+AC
Het productnummer van de fabrikant is 147201. Het EAN nummer is 8714681472019. Het interne artikelnummer is 26724279.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI Ecoplus T8 LED Buis 26x361mm G13 5W (14W) 4000K 700lm Glas EM Retrofit + AC 230V-240V 250° Temp. -10°C +45°C LED-lamp Alt T26 TLD Lumilux
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Ecoplus LED tube
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Diameter | 26 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Lengte | 361 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Nom. stroom | 25 - 25 mA |
| Lampaanduiding | T8 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 140 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Lichtstroom | 700 - 700 lm |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 700 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Stralingshoek | 250 - 250 ° |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Bailey Ecoplus LED tube Led Ecoplus T8 361 G13 5W (14W) 700LM 840 em+ac
Bailey Fluorescent T8 G13 14W 26x361 840 koelwit
Bailey Fluorescent T8 G13 14W 26x361 840 koelwit
Bailey Fluorescent T8 G13 14W 26x361 840 koelwit
Artikelnummer: 26613858
Fabrikantnummer: FT014CW
Huidige product
Bailey Ecoplus LED tube Led Ecoplus T8 361 G13 5W (14W) 700LM 840 em+ac
Artikelnummer: 26724279
Fabrikantnummer: 147201