Bailey Speciaallamp epv 13186 GX5,3 90W 14,5V - P014EPX
Artikelnummer: 21345416 | Fabrikantnummer: P014EPX | EAN: 8714681403426
Het productnummer van de fabrikant is P014EPX. Het EAN nummer is 8714681403426. Het interne artikelnummer is 21345416.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3200 K |
| Lampvermogen | 90 W |
| Voet | GX5,3 |
| Technologie | Halogeen |
| Coolbeam | Nee |
| ANSI | Overig |
| Filament | Monoplane |
| Doorsnede reflector | 50 mm |
| Brandstand | s105 |
| Lampspanning | 14.5 - 14.5 V |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |