Bailey Miniatuur telefoon indicatie- en signaleringslamp C-2V esb 12V gloeilamp - T2312040
Artikelnummer: 20846273 | Fabrikantnummer: T2312040 | EAN: 8714681148181
Het productnummer van de fabrikant is T2312040. Het EAN nummer is 8714681148181. Het interne artikelnummer is 20846273.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Telefoon ESB 6.5x23mm 12V 40mA 0.04A 0.48W Helder 10000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Diameter | 6.5 mm |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Voet | ESB |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.48 - 0.48 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,7-5,7MM
Artikelnummer: 20064638
Fabrikantnummer: LAMPEXT134
Artikelnummer: 20846273
Fabrikantnummer: T2312040