Bailey Textile cable 2C red 50M roll - 140681
Artikelnummer: 21033218 | Fabrikantnummer: 140681 | EAN: 8714681406816
Omschrijving
Bailey aansluitleiding, lengte 50m, aansluiting 1 overig, aansluiting 2 overig, 2 aders, nom. geleiderdoorsnede 0.75mm², mantelmateriaal textiel, temperatuurbestendigheid 1 - 40°C, nom. spanning 240V, mantel rood, nom. buitendiameter 6mm
Het productnummer van de fabrikant is 140681. Het EAN nummer is 8714681406816. Het interne artikelnummer is 21033218.
Aanvullende informatie
BAI Textielsnoer Rol 50 meter Rood 2x0.75mm² 2-aderig Strijkijzersnoer/stofkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Aansluitleiding
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Textile cable 50M
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. stroom | 10 A |
| Aantal aders | 2 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Mantelkleur | Rood |
| Aansluiting 2 | Adereindhuls |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Lengte | 50 m |
| Aansluiting 1 | Adereindhuls |
| Buitendiameter circa | 6 mm |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 220 - 250 V |
| Temperatuurbestendigheid | 1 - 40 °C |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Recht |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Recht |
| Met persoonlijke bescherming PRCD | Nee |
| Mantelmateriaal | Stof (textiel) |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Categorieën |
Draden en snoeren
Draad en kabel |
Huidige product