Bailey Fluorescent T9 Circline G10Q 40W 840 - 147060
Artikelnummer: 26609357 | Fabrikantnummer: 147060 | EAN: 8714681470602
Het productnummer van de fabrikant is 147060. Het EAN nummer is 8714681470602. Het interne artikelnummer is 26609357.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Fluorescent
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvermogen | 40 W |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lengte | 400 mm |
| Kleur | Wit |
| Splinterbescherming | Nee |
| Lichtkleur | 840 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 45 kWh |
| Lichtstroom | 3000 lm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Toepassing | Algemeen |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Voet | G10q |
| Lampvorm | Ring |
| Snelstart | Nee |
| Spectrumlamp | Nee |
| Buisdiameter | 28 mm |
| Ringdiameter | 0 mm |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 75 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | T9 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | B |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Bailey Voorschakelapparaat 508185 em 115 50HZ conventioneel 18W
Artikelnummer: 21033245
Fabrikantnummer: 140154