Bailey Fluorescent work light 8W 230V ip20 5M cable - 141017
Artikelnummer: 21341591 | Fabrikantnummer: 141017 | EAN: 8714681410172
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Bailey looplamp, diameter 37mm, (hxl) 510x510mm, lamptype LED, geschikt voor aantal lampen 1, nom. spanning 230V, 8W, lamphouder G5, afscherming lamp kunststof, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP20, lengte aansluitkabel 5m, bevestiging d.m.v. ophanghaak, met aansluitsnoer en steker,
Het productnummer van de fabrikant is 141017. Het EAN nummer is 8714681410172. Het interne artikelnummer is 21341591.
Aanvullende informatie
BAI TL-Looplamp 8W G5 6500K 230V IP20 CLII Blauw 5m aansluitsnoer H05VV-F 2x0.75mm² met stekker Werklicht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Looplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Hand lamp
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met schakelaar | Nee |
| Lichtkleur | Wit |
| Breedte | 37 mm |
| Hoogte/diepte | 0 mm |
| Lengte | 510 mm |
| Lamptype | TL-buis |
| Diameter | 37 mm |
| Kabellengte | 5 m |
| Automatische kabeloprol | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 8 - 8 W |
| Max. systeemvermogen | 8 W |
| Met aansluitsnoer en stekker | Ja |
| Met CEE-stekker | Nee |
| Met laadstation | Nee |
| Stroomvoorziening | Netvoeding |
| Met bescherming | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Met houder | Nee |
| Met ophanghaken | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Bailey Fluorescent work light 8W 230V ip20 5M cable
Bailey T5 TL-buis koelwit 8W 288MM 4000K
Bailey T5 TL-buis koelwit 8W 288MM 4000K
Bailey T5 TL-buis koelwit 8W 288MM 4000K
Artikelnummer: 20063783
Fabrikantnummer: FT008CW
Huidige product