Bailey Adaptor toebehoor verlichting 69-3 multi 3-circuit wit - 142144
Artikelnummer: 22609363 | Fabrikantnummer: 142144 | EAN: 8714681421444
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Bailey elektr. toebeh. v verlichtingsarm., wit, type toebehoren/onderdelen armatuuraansluitadapter, toebehoren
Het productnummer van de fabrikant is 142144. Het EAN nummer is 8714681421444. Het interne artikelnummer is 22609363.
Aanvullende informatie
GA 69-3 Multi-adaptor Wit voor 3-fase rails
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte/diepte | 55 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 33 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Armatuuraansluitadapter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Bailey Adaptor toebehoor verlichting 69-3 multi 3-circuit wit
Bailey Accessoires ga 510 koord grip voor 3-circuit multi adapter zwart kunststof
Bailey Accessoires ga 510 koord grip voor 3-circuit multi adapter zwart kunststof
Bailey Accessoires ga 510 koord grip voor 3-circuit multi adapter zwart kunststof
Artikelnummer: 21502446
Fabrikantnummer: 141024
Huidige product
Bailey Adaptor toebehoor verlichting 69-3 multi 3-circuit wit
Artikelnummer: 22609363
Fabrikantnummer: 142144