Bailey Globe G125 e27 230V 100W top mirror - GL712240100TM
Artikelnummer: 20845885 | Fabrikantnummer: GL712240100TM | EAN: 8714681225943
Het productnummer van de fabrikant is GL712240100TM. Het EAN nummer is 8714681225943. Het interne artikelnummer is 20845885.
Bailey Globe G125 E27 230V 100W Helder Kopspiegel Zilver 125x180mm Gloeilamp
BAI Globe G125 E27 230V 100W Helder Kopspiegel Zilver 125x180mm Gloeilamp
| Klasse |
Spiegelgloeilamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 100 W |
| Voet | E27 |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 100 kWh |
| Diameter | 125 mm |
| Totale lengte | 180 mm |
| Type spiegeling | Kop, top |
| Spiegelkleur | Zilver |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |