Bailey GLS B22D a60 130V 40W RC frosted - GR22130040F
Artikelnummer: 23267406 | Fabrikantnummer: GR22130040F | EAN: 8714681319772
Het productnummer van de fabrikant is GR22130040F. Het EAN nummer is 8714681319772. Het interne artikelnummer is 23267406.
| Klasse |
Gloeilamp standaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 40 W |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Meervoudig filament | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 40 kWh |
| Schokbestendig | Ja |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Speciale toepassing | Overig |
| Voet | B22d |
| Lichtstroom | 320 lm |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Totale lengte | 105 mm |
| Lampspanning | 110 - 130 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Lampaanduiding | A19 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |