Bailey Incandescent GLS B22D a80 130V 200W mat - G22130200F
Artikelnummer: 23312673 | Fabrikantnummer: G22130200F | EAN: 8714681363577
Het productnummer van de fabrikant is G22130200F. Het EAN nummer is 8714681363577. Het interne artikelnummer is 23312673.
| Klasse |
Gloeilamp standaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Meervoudig filament | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Schokbestendig | Ja |
| Speciale toepassing | Overig |
| Voet | B22d |
| Totale lengte | 150 mm |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 80 mm |
| Lampvermogen | 200 W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 200 kWh |
| Lampspanning | 130 - 130 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Gematteerd |
| Lampaanduiding | A25 |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |