Bailey GLS e27 a55 240V 60W yellow - G27240060Y
Artikelnummer: 20846253 | Fabrikantnummer: G27240060Y | EAN: 8714681245187
Het productnummer van de fabrikant is G27240060Y. Het EAN nummer is 8714681245187. Het interne artikelnummer is 20846253.
Bailey Colour Standaard A55 E27 220-240V 60W Geel 55x95mm Gloeilamp
BAI Colour Peer A55 E27 240V 60W Geel 55x95mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp standaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 60 W |
| Kleur | Geel |
| Voet | E27 |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Meervoudig filament | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 60 kWh |
| Speciale toepassing | Overig |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 55 mm |
| Totale lengte | 95 mm |
| Lampspanning | 220 - 240 V |
| Model | Overig |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Lampaanduiding | A17 |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |