Bailey Gloeilamp e27 25W helder - G27012025
Artikelnummer: 20210369 | Fabrikantnummer: G27012025 | EAN: 8714681056851
Het productnummer van de fabrikant is G27012025. Het EAN nummer is 8714681056851. Het interne artikelnummer is 20210369.
BEE Laagvolt Peer A60 E27 12V 25W Helder 60x108mm 1000u Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp standaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 25 W |
| Voet | E27 |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Meervoudig filament | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Lichtstroom | 280 lm |
| Totale lengte | 108 mm |
| Speciale toepassing | Overig |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Lampaanduiding | A19 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |