Bailey GLS e27 a60 130V 100W RC frosted - GR27130100F
Artikelnummer: 22823912 | Fabrikantnummer: GR27130100F | EAN: 8714681319901
Het productnummer van de fabrikant is GR27130100F. Het EAN nummer is 8714681319901. Het interne artikelnummer is 22823912.
| Klasse |
Gloeilamp standaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 100 W |
| Voet | E27 |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Meervoudig filament | Nee |
| Schokbestendig | Ja |
| Totale lengte | 108 mm |
| Speciale toepassing | Overig |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Lichtstroom | 1100 lm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 100 kWh |
| Lampspanning | 110 - 130 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Lampaanduiding | A19 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |