Bailey GLS e27 a60 240V 25W RC frosted - GR27240025F
Artikelnummer: 23267393 | Fabrikantnummer: GR27240025F | EAN: 8714681314388
Het productnummer van de fabrikant is GR27240025F. Het EAN nummer is 8714681314388. Het interne artikelnummer is 23267393.
| Klasse |
Gloeilamp standaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 25 W |
| Voet | E27 |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Meervoudig filament | Nee |
| Schokbestendig | Ja |
| Koelkasttoepassing | Ja |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Totale lengte | 108 mm |
| Speciale toepassing | Overig |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Lichtstroom | 210 lm |
| Lampspanning | 220 - 240 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Lampaanduiding | A19 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |