Bailey GLS e27 a60 32V 100W clear - G27032100
Artikelnummer: 20854677 | Fabrikantnummer: G27032100 | EAN: 8714681057476
Het productnummer van de fabrikant is G27032100. Het EAN nummer is 8714681057476. Het interne artikelnummer is 20854677.
Bailey Laagvolt Standaard A60 E27 32V 100W Helder 60x108mm Gloeilamp
BAI Laagvolt Peer A60 E27 32V 100W Helder 60x108mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp standaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 100 W |
| Voet | E27 |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Meervoudig filament | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Totale lengte | 108 mm |
| Speciale toepassing | Overig |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 100 kWh |
| Lampspanning | 32 - 32 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Lampaanduiding | A19 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |