Bailey Halogeen reflectorlamp gu10 2800K 50W - 142913
Artikelnummer: 22766451 | Fabrikantnummer: 142913 | EAN: 8714681429136
Omschrijving
Bailey hoogvolt halogeenreflectorlamp
Het productnummer van de fabrikant is 142913. Het EAN nummer is 8714681429136. Het interne artikelnummer is 22766451.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEE GU10 PAR16 230V 50W 25D Blauw halogeen 1500u 50x55mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Hoogvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 50 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Kleur | Blauw |
| Totale lengte | 55 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Diameter | 50 mm |
| Voet | GU10 |
| Stralingshoek | 25 ° |
| Type reflector | Aluminium-gecoat glas |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Coolbeam | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 50 kWh |
| Trafo geïntegreerd | Nee |
| Lampvorm | PAR Reflector |
| Lampspanning | 220 - 240 V |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Spot |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Halogeen reflectorlamp gu10 2800K 50W
Artikelnummer: 22766451
Fabrikantnummer: 142913
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.