Bailey Halogen capsule halogeenlamp zonder reflector JC GY6,35 2800K 35W - HY6012035
Artikelnummer: 21033327 | Fabrikantnummer: HY6012035 | EAN: 8714681087930
Het productnummer van de fabrikant is HY6012035. Het EAN nummer is 8714681087930. Het interne artikelnummer is 21033327.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Laagvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 35 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 35 kWh |
| Diameter | 10 mm |
| Lichtstroom | 650 lm |
| Totale lengte | 44 mm |
| Voet | GY6,35 |
| Xenon | Nee |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Nee |
| Lagedruk techniek | Nee |
| Nom. stroom | 2917 mA |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033327
Fabrikantnummer: HY6012035