Bailey Halogeenlamp zonder reflector e27 250W 103MM - HD27240250F
Artikelnummer: 22698885 | Fabrikantnummer: HD27240250F | EAN: 8714681074411
Het productnummer van de fabrikant is HD27240250F. Het EAN nummer is 8714681074411. Het interne artikelnummer is 22698885.
Kleurtemperatuur
BEE Double envelope Buis JDD E27 240V 250W Mat 3500lm 2000u 33x103mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 250 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Voet | E27 |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 103 mm |
| Lichtstroom | 3500 lm |
| Diameter | 33 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 250 kWh |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22698885
Fabrikantnummer: HD27240250F