Bailey Halogen MR11 Gu4 12V 20W 30° FTD frontglas - HC301202030
Artikelnummer: 26613859 | Fabrikantnummer: HC301202030 | EAN: 8714681070833
Gerelateerde producten:
Bailey Baispot led-lamp gu4 2,5W reflector 830 3000K 170LM
Bailey Baispot led-lamp gu4 1,8W reflector 830 3000K 170LM
Bailey BaiSpot LED LV GU4 Led Spot MR11 glas gu4 dim 12V 4.4W (35W) 370LM 827 36°
Bailey TOPO Topo Mighty transformator 12V ac 0-105W / led 0-70W dim
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Kleurtemperatuur
Warm wit 2800K
Voet GU4
20W
30°
MR11 GU4 12V 20W 30° FTD Frontglas
Aanvullende informatie BEE FTD MR11 GU4 12V 20W 30° Helder 2000u 35x35mm Laagvolt halogeen reflectorlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey Specificaties
Klasse Laagvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse
Merk Bailey
Toon alle producten van Bailey
Serie Halogen
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 20 W
Kleurtemperatuur 2800 K
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 20 kWh
Gemiddelde nom. levensduur 1500 h
Stralingshoek 30 °
Diameter 35 mm
Voet GU4
Xenon Nee
Totale lengte 35 mm
UV-bescherming Ja
Infrarood coating Nee
Axiaal filament Ja
Lagedruk techniek Ja
Coolbeam Nee
Neodymium Nee
ANSI FTD
Frontglas Ja
Type reflector Dichroide gecoat glas
Lichtsterkte 160 cd
Lampspanning 12 - 12 V
Lampaanduiding MR11
Kleur Kleurloos
Categorieën Halogeenlampen
Lichtbronnen
Huidige product
Bailey Halogen MR11 Gu4 12V 20W 30° FTD frontglas