Bailey Halogen MR8 Gu4 cover 12V 10W 26° alu - HC201201026AL
Artikelnummer: 26706491 | Fabrikantnummer: HC201201026AL | EAN: 8714681351475
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
MR8 GU4 Cover 12V 10W 26° ALU
Het productnummer van de fabrikant is HC201201026AL. Het EAN nummer is 8714681351475. Het interne artikelnummer is 26706491.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI MR8 GU4 12V 10W 26° Helder Aluminium 2000u 800cd 23x35mm Laagvolt halogeen reflectorlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Laagvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lampvermogen | 10 W |
| Kleur | Wit |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 23 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 10 kWh |
| Voet | GU4 |
| Stralingshoek | 26 ° |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 35 mm |
| Type reflector | Aluminium-gecoat glas |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Coolbeam | Nee |
| Neodymium | Nee |
| Axiaal filament | Nee |
| Lagedruk techniek | Nee |
| Frontglas | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | MR8 |
| Lichtsterkte | 175 cd |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Bailey Halogen MR8 Gu4 cover 12V 10W 26° alu
Bailey Baispot led-lamp gu4 1,2W reflector 730 3000K 90LM
Bailey Baispot led-lamp gu4 1,2W reflector 730 3000K 90LM
Bailey Baispot led-lamp gu4 1,2W reflector 730 3000K 90LM
Artikelnummer: 20319297
Fabrikantnummer: 80100038372
Bailey BaiSpot LED LV GU4 Led Spot MR8 glas gu4 12V 1W 90LM (15W) 827 30°
Bailey BaiSpot LED LV GU4 Led Spot MR8 glas gu4 12V 1W 90LM (15W) 827 30°
Bailey BaiSpot LED LV GU4 Led Spot MR8 glas gu4 12V 1W 90LM (15W) 827 30°
Artikelnummer: 24114119
Fabrikantnummer: 146449
Huidige product