Bailey Halogen Ar70 Ba15d 12V 20W 24° alu anti-verblinding 41970FL - 145392
Artikelnummer: 23574627 | Fabrikantnummer: 145392 | EAN: 8714681453926
Omschrijving
AR70 Ba15d 12V 20W 24° ALU Anti-verblinding 41970FL
Het productnummer van de fabrikant is 145392. Het EAN nummer is 8714681453926. Het interne artikelnummer is 23574627.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEE AR70 Ba15d 12V 20W 24° Anti Glare 41970FL 70x50mm Laagvolt halogeen reflectorlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Laagvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 20 W |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 20 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA15d |
| Stralingshoek | 24 ° |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 7 mm |
| Infrarood coating | Nee |
| Coolbeam | Nee |
| Neodymium | Nee |
| Frontglas | Nee |
| Axiaal filament | Nee |
| Lagedruk techniek | Nee |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Totale lengte | 5 mm |
| Lampaanduiding | AR70 |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Halogen Ar70 Ba15d 12V 20W 24° alu anti-verblinding 41970FL
Artikelnummer: 23574627
Fabrikantnummer: 145392