Bailey Halogen MR11 Gu4 12V 5W 10° frontglas - HC301200512
Artikelnummer: 23456358 | Fabrikantnummer: HC301200512 | EAN: 8714681070635
Het productnummer van de fabrikant is HC301200512. Het EAN nummer is 8714681070635. Het interne artikelnummer is 23456358.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Laagvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 5 W |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Diameter | 35 mm |
| Voet | GU4 |
| Stralingshoek | 10 ° |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 35 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Coolbeam | Nee |
| Neodymium | Nee |
| Frontglas | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |