Bailey Halogen Eco Gu10 240V 28W 38° frontglas - 20202527751
Artikelnummer: 23765145 | Fabrikantnummer: 20202527751 | EAN: 8714681277515
Het productnummer van de fabrikant is 20202527751. Het EAN nummer is 8714681277515. Het interne artikelnummer is 23765145.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 28 W |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Diameter | 50 mm |
| Voet | GU10 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 28 kWh |
| Lichtsterkte | 600 cd |
| Stralingshoek | 38 ° |
| Totale lengte | 53 mm |
| UV-bescherming | Ja |
| Type reflector | Aluminium-gecoat glas |
| Infrarood coating | Nee |
| Coolbeam | Nee |
| Trafo geïntegreerd | Nee |
| Lampvorm | PAR Reflector |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Spot |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |