Bailey Halogen Par16 Gu10 240V 20W 36° frontglas - HC1024002036
Artikelnummer: 23765167 | Fabrikantnummer: HC1024002036 | EAN: 8714681070208
Het productnummer van de fabrikant is HC1024002036. Het EAN nummer is 8714681070208. Het interne artikelnummer is 23765167.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 20 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 20 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 55 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Voet | GU10 |
| Stralingshoek | 36 ° |
| Type reflector | Aluminium-gecoat glas |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Coolbeam | Nee |
| Trafo geïntegreerd | Nee |
| Lampvorm | PAR Reflector |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Flood |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23765167
Fabrikantnummer: HC1024002036