Bailey Gu10 240..0V 75W 51x55mm par:16 40° - HC1024007540AL
Artikelnummer: 22766471 | Fabrikantnummer: HC1024007540AL | EAN: 8714681070581
Gerelateerde producten:
Bailey Lamphouder 250V 100W gu10 wit steekfitting
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Kleurtemperatuur
Warm wit 2900K
Voet GU10
75W
40°
Bailey hoogvolt halogeenreflectorlamp
Aanvullende informatie Halogen Reflector
BEE PAR16 GU10 240V 75W 40D Helder Aluminium 2000u 350lm 51x55mm Hoogvolt halogeen reflectorlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey Specificaties
Klasse Hoogvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse
Merk Bailey
Toon alle producten van Bailey
Serie Halogen
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 75 W
Gemiddelde nom. levensduur 2000 h
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 75 kWh
Totale lengte 55 mm
Stralingshoek 40 °
Kleurtemperatuur 2900 K
Voet GU10
Diameter 51 mm
Type reflector Aluminium-gecoat glas
UV-bescherming Nee
Infrarood coating Nee
Coolbeam Nee
Trafo geïntegreerd Nee
Lampvorm PAR Reflector
Lampspanning 240 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 G
Model Flood
Categorieën Halogeenlampen
Lichtbronnen
Gerelateerde producten 1 producten speciaal geselecteerd voor Bailey Gu10 240..0V 75W 51x55mm par:16 40°
Huidige product
Bailey Gu10 240..0V 75W 51x55mm par:16 40°