Bailey HID Hid PGZ12 140W 728 - 147180
Artikelnummer: 26724271 | Fabrikantnummer: 147180 | EAN: 8714681471807
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
HID PGZ12 140W 728
Het productnummer van de fabrikant is 147180. Het EAN nummer is 8714681471807. Het interne artikelnummer is 26724271.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEE HID PGZ12 140W 17600lm 2800K CRI70-79 Helder 19x146mm WarmWit Halogeen metaal halide lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
HID
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Kleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Totale lengte | 146 mm |
| Lichtkleur | 728 |
| Diameter | 19 mm |
| Brandstand | Willekeurig |
| Materiaal ontladingsbuis | Keramiek |
| Bruiningslamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| UV-bescherming | Nee |
| Gesloten armatuur noodzakelijk | Ja |
| Lichtstroom | 17600 lm |
| Lampvermogen | 140 W |
| Voet | PGZ12 |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Specifieke lichtstroom lamp | 125 lm/W |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampspanning | 88 - 100 V |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 141 kWh |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Model | Helder |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Bailey HID Hid PGZ12 140W 728
Bailey Lamphouder PGZ12 a91d overig overig
Bailey Lamphouder PGZ12 a91d overig overig
Bailey Lamphouder PGZ12 a91d overig overig
Artikelnummer: 21555181
Fabrikantnummer: 92600038268
Huidige product