Bailey HID Hid PGZ12 45W 628 - 147179
Artikelnummer: 26724270 | Fabrikantnummer: 147179 | EAN: 8714681471791
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
HID PGZ12 45W 628
Het productnummer van de fabrikant is 147179. Het EAN nummer is 8714681471791. Het interne artikelnummer is 26724270.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEE HID PGZ12 45W 4900lm 2800K CRI60-69 Helder 19x131mm WarmWit Halogeen metaal halide lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
HID
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 45 W |
| Kleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Kleurweergave-index | 60-69 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 45 kWh |
| Diameter | 19 mm |
| Lichtstroom | 4900 lm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 32000 h |
| Brandstand | Willekeurig |
| Materiaal ontladingsbuis | Keramiek |
| Bruiningslamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| UV-bescherming | Nee |
| Gesloten armatuur noodzakelijk | Ja |
| Totale lengte | 131 mm |
| Voet | PGZ12 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 110 lm/W |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lichtkleur | 628 |
| Lampspanning | 84 - 91 V |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Model | Helder |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Bailey HID Hid PGZ12 45W 628
Bailey Lamphouder PGZ12 a91d overig overig
Bailey Lamphouder PGZ12 a91d overig overig
Bailey Lamphouder PGZ12 a91d overig overig
Artikelnummer: 21555181
Fabrikantnummer: 92600038268
Huidige product