Bailey HID Hid PGZ12 90W 728 - 147177
Artikelnummer: 26724269 | Fabrikantnummer: 147177 | EAN: 8714681471777
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
HID PGZ12 90W 728
Het productnummer van de fabrikant is 147177. Het EAN nummer is 8714681471777. Het interne artikelnummer is 26724269.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEE HID PGZ12 90W 10800lm 2800K CRI70-79 Helder 19x140mm WarmWit Halogeen metaal halide lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
HID
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Kleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Lampvermogen | 90 W |
| Lichtkleur | 728 |
| Diameter | 19 mm |
| Totale lengte | 140 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 32000 h |
| Brandstand | Willekeurig |
| Materiaal ontladingsbuis | Keramiek |
| Bruiningslamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| UV-bescherming | Nee |
| Gesloten armatuur noodzakelijk | Ja |
| Voet | PGZ12 |
| Lichtstroom | 10800 lm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 90 kWh |
| Specifieke lichtstroom lamp | 120 lm/W |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampspanning | 86 - 98 V |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Model | Helder |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Bailey HID Hid PGZ12 90W 728
Bailey Lamphouder PGZ12 a91d overig overig
Bailey Lamphouder PGZ12 a91d overig overig
Bailey Lamphouder PGZ12 a91d overig overig
Artikelnummer: 21555181
Fabrikantnummer: 92600038268
Huidige product