Bailey Incandescent Kogel E14 35x65 65V 15W helder - KE465065015
Artikelnummer: 23455969 | Fabrikantnummer: KE465065015 | EAN: 8714681093863
Het productnummer van de fabrikant is KE465065015. Het EAN nummer is 8714681093863. Het interne artikelnummer is 23455969.
| Klasse |
Gloeilamp kogelvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 15 W |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Met vacuüm | Nee |
| Voet | E14 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Diameter | 35 mm |
| Totale lengte | 65 mm |
| Lampspanning | 65 - 65 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23455969
Fabrikantnummer: KE465065015